Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Kavos aparatas ''Dr. Coffee M12 Big Plus''

2 599,00 €
Su PVM

Dr. Coffee M12 Big Plus.

Kava nuo šiol su dar daugiau gerų emocijų. Spalvingą nuotaiką Jums ruošiant kavą dovanojantis M12 Big Plus sukurtas dar efektyviau gaminti sodraus aromato kavą su burnoje tirpstančia šilkine pieno puta. Pažangiausios technologijos, platus kavos gėrimų pasirinkimas, preciziškas kavos pupelių malimas ir itin tylus kavos aparato veikimas leidžia jį pritaikyti savitarnos, poilsio vietoms, dideliam ar vidutiniam biurui, mažai kavinei ar viešbučiui. Itin efektyvus M12 Big Plus su dar didesnėmis kavos pupelių bei tirščių surinkimo talpomis taupys Jūsų laiką, o užburiančio aromato tobulai paruošta kava sužavės net pačius išrankiausius. Minimalistinės išvaizdos kavos aparatas turi itin didelį – net 10,1 colių – jutiklinį ekraną su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu rėmeliu. Nuo šiol kavos ruošimas – tai spalvų žaismas Jūsų puodelyje ir, neabejotinai, daugiau šypsenų.

Rekomenduojama dienos norma: 100 puodelių
Kavos pupelių indo talpa: 1200 g
Vandens rezervuaro talpa: 8 litrai
Vandentiekio jungtis: Yra
Pieno sistemos prasiplovimas: Automatinis, be žmogaus įsikišimo
Vandens pompa: Dviguba
Ekranas: 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas
Spalva: Sidabrinė

Variantai:
Kiekis
Siųsti užklausą

  • Automatiniame kavos aparate M12 Big Plus integruota profesionali išankstinio pakaitinimo sistema leidžia mėgautis tobulai paruošta kava nuo pat pirmo puodelio. Pasirinkę išankstinio pakaitinimo funkciją, negaišite savo laiko laukdami, kol aparatas bus pasiruošęs virti kavą. Greitis ir profesionalumas – lyg geriausiame restorane.
  • Unikali patentuota dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema, kuri turi ypač plačias dozavimo galimybes (nuo 7 iki 16 gramų), leis paruošti tikrą – aromatingą ir sodraus skonio – kavą. Tokią, kuri pamalonins ir nustebins net išrankiausius gurmanus.
  • Ypač efektyvi dviguba vandens siurblių sistema su elektromagnetiniu vožtuvo valdymu maksimaliai sutrumpina laukimo laiką neprarandant efektyvumo ir leidžia pagaminti plačią kavos gėrimų įvairovę be laiko gaišimo.
  • Nuostabiai puri ir standi pieno puta – tikras Dr. Coffee M12 Big Plus pasididžiavimas. Reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema leis paruošti itin tvirtą, burnoje tirpstančią pieno putą. O patogi automatinio prasiplovimo sistema su paslėptu pieno vamzdeliu užtikrins ne tik estetišką vaizdą, bet ir itin paprastą pieno paruošimo sistemos priežiūrą, net neišimant vamzdelio iš pieno indo.
  • Itin patogus spalvotas net 10,1 colių LCD ekranas su keičiamos spalvos LED apšvietimo juosta neabejotinai patrauks klientų bei darbuotojų dėmesį ir džiugins akis. Vos vienas prisilietimas prie didžiulio ekrano leis mėgautis plačia gėrimų įvairove, o išmani grafinė įspėjimo sistema informuos, kuomet reikės išmesti tirščius ar inicijuoti automatinį kavos aparato valymą.
  • Nuotaikingas keičiamų spalvų LED apšvietimas bei veidrodinė sienelė – M12 Big Plus modelio išskirtinumas, kuris nepaliks abejingų. Nuo šiol kava – tai dar daugiau gerų emocijų.
  • Modernus net 500 kg gyvavimo ciklo kavos malūnas su plokščiosiomis keraminėmis girnomis užtikrina itin tylų ir preciziškai tolygų kavos pupelių sumalimą, taip atskleidžiant nepakartojamą kavos aromatą bei užtikrinant itin efektyvų kavos sunaudojimą.
  • M12 Big Plus – tai dar didesnės talpos Jūsų patogumui. Net 1200 g kavos pupelių indas ir septyniasdešimties porcijų kavos tirščių indas taupys brangų Jūsų laiką, nereikalaudami nuolatinio kavos pupelių papildymo ar tirščių išvalymo.
  • Pažangi Dr. Coffee programinė įranga leidžia supaprastinti kavos aparatų valdymą ir įsidiegti įvairius IoT sprendimus: stebėti įrangos techninę būseną, gauti ataskaitas, valdyti nustatymus ar optimizuoti procesus taip sumažinant aptarnavimo išlaidas. Už papildomą mokestį galima įdiegti atsiskaitymams reikiamą MBD protokolą.
  • Su Dr. Coffee kavos ruošimas – dar paprastesnis. Pasirinkite Jums patogiausią vandens tiekimo būdą net iš trijų galimybių: 2 litrų talpos vandens rezervuaras, galimybė prijungti prie išorinio butelio arba tiesiai prie vandentiekio.

Dr. Coffee M12 Big Plus per valandą pagamina:
espresso (50 ml): 85 puodelius;
americano (240 ml): 75 puodelius;
cappuccino (220 ml): 65 puodelius;
karšto vandens: 30 litrų;

Dr. Coffee M12 big Plus techninė informacija:
Rekomenduojama dienos norma: 100 puodelių
Kavos pupelių indo talpa: 1200 g
Kavos tirščių indo talpa: 70 porcijų (kai porciją sudaro 10 g kavos)
Vandens rezervuaro talpa: 8 litrai
Kavos aparato maitinimo šaltinis ir galingumas: 220-240V~ 50/60Hz 2750-3300W
Vandentiekio jungtis: G3/4’ pereinant į G3/8’, 1.5M ilgio metalinė žarna
Vandentiekio jungties slėgis: Max. 600 Kpa (6 barai)
Matmenys (P*G*A): 30*50*58 cm
Kavos aparato svoris: 19 kg

Dr. Coffee M12 Big Plus konfigūracija:
Galimybė prijungti prie vandentiekio: Yra
Galimybė prijungti prie išorinio vandens rezervuaro: Yra
Dviejų kaitinimo elementų kavos ruošimo sistema: Taip
Dviguba vandens siurblių sistema: Taip
Išankstinis pakaitinimas: Automatinis įsijungimas ir išsijungimas
Kavos malūnas: Keraminis malūnas su plokščiosiomis girnomis
Dekoratyvinis apšvietimas 360° kampu: Papildomas korpuso, ekrano ir piltuvėlio zonos apšvietimas
Ekranas: 10.1 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas
Kavos dozavimo diapazonas: nuo 7 iki 16 gramų
Karštas vanduo: Yra
Kava pagal individualius nustatymus: Taip
Galimybė programuoti savo receptus: Yra
Galimybė keisti gėrimų pavadinimus: Yra
Standartinis gėrimų pasirinkimas: 24 gėrimai
Kavos ruošimo sistemos korpusas: Metalas
Galimybė nuimti kavos ruošimo sistemą: Yra, modulinė sistema
Galimybė reguliuoti pieno putos gaminimo laiką bei temperatūrą: Yra
Automatinė pieno sistemos prasiplovimo funkcija be žmogaus įsikišimo: Yra

M12-BIG-PLUS

Charakteristikos

Modelis
Automatinis, espresso
Dienos norma
100 puodelių
Vandentiekio jungtis
Yra
Pupelių indas
1200 g
Vandens rezervuaras
8 litrų talpa

Parsisiųsti

chat Komentarai (0)