Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Kavos aparatas ''Dr. Coffee F200 MPW''

5 399,00 €
Su PVM

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW yra sukurtas greitai ir efektyviai ruošti plačią kavos bei gėrimų su pagardais įvairovę – nuo tradicinės espreso ar kapučino kavos iki moka (mocha) ar kakavos. Nepralenkiamą kavos aromatą bei aukštą našumą užtikrina 21 g talpos kavos ruošimo kamera, du naujos kartos kavos malūnai bei dvigubi boileriai, o platų gėrimų pasirinkimą – miltelių modeliai, šviežio pieno funkcija bei karšto vandens piltuvėlis. Išskirtiniai kavos aparato Dr. Coffee F200 MPW bruožai – tai stabili kavos ekstrakcijos kokybė, didelis gėrimų paruošimo greitis, naujoviška šaltos kavos funkcija bei išmani temperatūros kontrolės sistema.

Kavos aparatas Dr. Coffee F200 MPW yra rekomenduojamas verslams, kur per dieną išgeriama apie 200 puodelių gėrimų.

 • Rekomenduojama dienos norma: 200 puodelių
 • Kavos pupelių indų talpa: 2 x 1200 g
 • Miltelių indai: 2 x 1,8 l
 • Kavos tirščių indo talpa: 700 g
 • Vandens rezervuaro talpa: 6 litrai
 • Vandentiekio jungtis: Yra
 • Pieno sistemos prasiplovimas: Automatinis, be žmogaus įsikišim
 • Vandens pompa: Dviguba
 • Boileriai: Dvigubi
 • Karštas vanduo: Yra
 • Pienas: šviežias, sausas
 • Ekranas: 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas su apsauga nuo pirštų anstpaudų
 • Spalva: Juoda
 • Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.
Kiekis
Siųsti užklausą

Reguliuojama vandens temperatūra
Galimybė reguliuoti vandens temperatūrą pravers ruošiant gėrimus su pagardais. Rinkitės tokiems gėrimams tinkamą, 75-85 C° temperatūrą, kuri geriausiai atitinka gėrimų iš miltelių ruošimo poreikius ir išsaugo maistines medžiagas.

Du keraminiai kavos malūnai
Tyliai veikiančios plokščiosios keraminės girnos patikimai tarnaus daugelį metų, jų gyvavimo ciklas net 500 kg. Kavos malūnai efektyviai išklaido šilumą, mala itin tolygiai ir leidžia maksimaliai atskleisti unikalų kavos aromatą.

Dvigubi boileriai
Karštam vandeniui ir garui skirta dvigubų boilerių sistema garantuoja aukščiausią kavos kokybę ir greitą gėrimų paruošimą. Be to, kavą ir pieno putą galima ruošti tuo pat metu.

10,1 colių jutiklinis ekranas su apsauga nuo pirštų atspaudų
Moderni technologija užtikrina apsaugą nuo pirštų antspaudų, platesnę vaizdo perspektyvą, ryškesnę vaizdo kokybę ir švelnesnį lietimą. Patogus jutiklinis ekranas leidžia ruošti mėgstamus gėrimus vos vienu prisilietimu. Vartotojams skirtame meniu galima apriboti gėrimų parametrų keitimą – taip užtikrinant optimalų ir greitesnį gėrimų paruošimo procesą jūsų klientams.

Išmani priminimų sistema – neapsakomas vartojimo patogumas
Moderni pranešimų sistema informuoja vartotojus apie pasibaigusį pieną ir visus reikiamus atlikti veiksmus. Pienui pasibaigus kavos aparatas blokuoja gėrimų su pienu ruošimą ir praneša, kad reikia papildyti pieno talpą.

Moderni pieno sistema 
Inovatyvi reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema pranoks jūsų lūkesčius. Karšta aksominė pieno puta siekia 60-70C°. Pieno sistema turi automatiškai įsijungiančią savaiminio prasiplovimo funkciją, o pažangūs elektromagnetiniai vožtuvai palengvina pieno sistemos priežiūrą, kuri atliekama neišimant pieno vamzdelio iš indo.

Du pupelių ir du miltelių indai
Dviejų pupelių ir dviejų miltelių indų dizainas – tai unikalių receptų bei desertų įvairovė jūsų verslui. Palepinkite savo darbuotojus ar klientus įvairiais kavos gėrimais su pagardais, kakava, chai ar matcha arbata.

Dviguba vandens pompa
Tobulą kavos aromatą bei aukštą efektyvumą užtikrina dviguba vandens pompa. Ruoškite kavą bei pieno putą tuo pat metu ir padvigubinkite gėrimų paruošimo greitį.

21 g talpos kavos ruošimo kamera
Neprilygstamą kavos kokybę užtikrina kintamo dydžio 21 g metalinė kavos ruošimo kamera, leidžianti kiekvienam receptui nustatyti optimalų kavos kiekį ir reguliuoti ekstrakcijos procesą. Kavos ruošimo kameros gyvavimo ciklas – net 300 000 puodelių.

Automatiniai priežiūros ciklai
Nesudėtinga priežiūra garantuoja kasdienį malonumą ne tik ruošiant kavą, bet ir eksploatuojant kavos aparatą. Pritaikykite automatinius priežiūros cilkus (pieno sistemos skalavimo, pieno sistemos prasiplovimo, nukalkinimo, kavos ruošimo sistemos valymo bei miltelių sistemos prasiplovimo) savo poreikiams ir sumažinkite priežiūrai skirtą laiką.

Receptai
Patenkinkite savo potraukį kavai išbandydami daugybę kavos receptų ir išsaugokite mėgstamiausius. Pasirinkite maltos kavos kiekį, paruošimo laiką bei temperatūrą ir išsaugokite naują receptą. Išrankiausiems poreikiams pritaikyta moderni kavos aparato programinė įranga leidžia programuoti įvairaus dydžio porcijas, keisti gėrimų pavadinimus ar pagal asmeninius poreikius keisti piktogramų vietą. Taip pat įdiegta galimybė išjungti nenaudojamas piktogramas, įkelti grafinius bei vaizdo failus.


Efektyvus energijos sunaudojimas
Taupūs bei apgalvoti integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai užtikrins efektyvų energijos sunaudojimą bei tvarias sąnaudas be jokio švaistymo.

Karšto vandens piltuvėlis
Atskiras karšto vandens piltuvėlis leidžia ruošti arbatą, pašildyti puodelius ar užplikyti sultinį.

Dr.CoffeeF200

Charakteristikos

Modelis
Automatinis, espresso
Dienos norma
200 puodelių
Vandentiekio jungtis
Yra
Miltelių indas
2 x 1,8 l
Numatytas
Pupelių indas
2*1200 g
Vandens rezervuaras
6 litrų talpa
chat Komentarai (0)