Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
ECO

Organiškos valymo tabletės profesionaliems kavos aparatams Cafetto “Tevo Maxi”, 150 vnt.

34,99 €
Su PVM

Valymo tabletės profesionaliems kavos aparatams Cafetto “Tevo Maxi” 150 vnt. Tabletės, skirtos kasdienei kavos aparatų priežiūrai. Pašalina nuosėdas ir nešvarumus nuo vidinių kavos aparato sistemos dalių. Pusiau automatiniams ir tradiciniams kavos aparatams. “Cafetto® Tevo” yra pirmoji sertifikuota ekologiška espreso kavos aparatų valymo priemonė.

Kiekis
Siųsti užklausą

Sertifikavimas

“Cafetto” puikiai supranta, kaip svarbu apsaugoti visų, kurie liečiasi su jų gaminiais, sveikatą. Todėl jie taiko veiksmingą ir nuoseklią higienos sistemą, kad kavos įranga būtų švari. Produktai viršija pasaulinius standartus, todėl jie leidžia formuoti “Cafetto” produktų pasitikėjimą. Bendrovė “Cafetto” didžiuojasi, kad yra sertifikuota nepriklausomų, visame pasaulyje pripažintų pramonės įstaigų.

Įrašyta į OMRI™ sąrašą

Visi OMRI™ logotipu pažymėti “Cafetto®” gaminiai įtraukti į Ekologiškų medžiagų peržiūros instituto (Organic Materials Review Institute) sąrašą kaip atitinkantys Nacionalinės ekologinio ūkininkavimo programos reikalavimus.

Australijoje sertifikuoti ekologiški produktai

Visi ACO logotipu pažymėti “Cafetto®” produktai yra užregistruoti Australijos sertifikuotų ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijoje ir yra patvirtinti naudoti ekologinėse sistemose.

NSF®

NSF (Nacionalinio sanitarijos fondo) tarptautiniame protokole P152 nurodomi espreso valikliai, kurie buvo įvertinti, išbandyti ir atitiko griežtus NSF toksikologinius ir korozijos standartus. NSF sertifikuotų produktų sudedamosios dalys ir formulės yra saugios, nepalieka kenksmingų likučių ir nesukelia espreso aparato korozijos.

E27852
chat Komentarai (0)