Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Kavos aparatas ''Dr. Coffee Coffee Zone''

4 099,00 €
Su PVM

Kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Zone yra sukurtas vertinantiems skanią kavą ir plačią gėrimų su karšta ar šalta pieno puta įvairovę. Kavos aparatas suformuoja tobulai kreminę karštą ar šaltą pieno putą, kurią iš puodelio galima nugriebti šaukšteliu. Aukščiausią kavos kokybę garantuoja net 21 g talpos kavos ruošimo kamera, o nepralenkiamą gėrimų įvairovę – dvigubi miltelių indai, garų vamzdelis, atskiras karšto vandens piltuvėlis bei galimybė ruošti šaltą pieno putą. Profesionaliam naudojimui skirtas Dr. Coffee Coffee Zone užtikrina aukštą efektyvumą bei itin stabilų, net 200 puodelių per dieną našumą. Pakelkite kavos ruošimo patirtį į naujas aukštumas ir mėgaukitės puikia kava su karšta ar šalta pieno puta! Dr. Coffee Coffee Zone – tai tobulas pasirinkimas HORECA segmento atstovams bei stambiems biurams.

 • Rekomenduojama dienos norma: 200 puodelių
 • Kavos pupelių indo talpa: 1200 g
 • Miltelių indų talpa: 2 x 1200 g
 • Kavos tirščių indo talpa: 70 porcijų
 • Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
 • Vandentiekio jungtis: Yra
 • Pieno sistemos prasiplovimas: Automatinis, be žmogaus įsikišimo
 • Vandens pompa: Dviguba
 • Boileriai: Dvigubi
 • Karštas vanduo: Yra
 • Pienas: šviežias, sausas
 • Šalta pieno puta: Taip
 • Ekranas: 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas su apsauga nuo pirštų anstpaudų
 • Spalva: Juoda
 • Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.

Coffee Zone Komplektacija
Kiekis
Siųsti užklausą

10,1 colių jutiklinis ekranas su apsauga nuo pirštų atspaudų
Moderni technologija užtikrina apsaugą nuo pirštų antspaudų, platesnę vaizdo perspektyvą, ryškesnę vaizdo kokybę ir švelnesnį lietimą. Patogus jutiklinis ekranas leidžia ruošti mėgstamus gėrimus vos vienu prisilietimu. Vartotojams skirtame meniu galima apriboti gėrimų parametrų keitimą – taip užtikrinant optimalų ir greitesnį gėrimų paruošimo procesą jūsų klientams.

Patvarus keraminis kavos malūnas
Tam, kad užtikrinti nepralenkiamą kavos kokybę ir prailginti kavos malūno tarnavimo laiką, kavos malūno komponentai buvo atnaujinti iš esmės.  Tyliai veikiančios plokščiosios keraminės girnos patikimai tarnaus daugelį metų, jų gyvavimo ciklas net 500 kg.

Išmani priminimų sistema – neapsakomas vartojimo patogumas
Moderni pranešimų sistema informuoja vartotojus apie pasibaigusį pieną ir visus reikiamus atlikti veiksmus. Pienui pasibaigus kavos aparatas blokuoja gėrimų su pienu ruošimą ir praneša, kad reikia papildyti pieno talpą.

Moderni pieno sistema su karšta ir šalta pieno puta
Inovatyvi reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema pranoks jūsų lūkesčius. Karšta aksominė pieno puta siekia 60-70 C°, o nuostabi šalta pieno puta leidžia praplėsti siūlomų gėrimų pasirinkimą. Pieno sistema turi automatiškai įsijungiančią savaiminio prasiplovimo funkciją, o pažangūs elektromagnetiniai vožtuvai palengvina pieno sistemos priežiūrą, kuri atliekama neišimant pieno vamzdelio iš indo.

Vienas pupelių ir du miltelių indai
Vieno pupelių ir dviejų miltelių indų dizainas – tai unikalių receptų bei desertų įvairovė jūsų verslui. Palepinkite savo darbuotojus ar klientus įvairiais kavos gėrimais su pagardais, kakava, chai ar matcha arbata.

Dviguba vandens pompa
Tobulą kavos aromatą bei aukštą efektyvumą užtikrina dviguba vandens pompa. Ruoškite kavą bei pieno putą tuo pat metu ir padvigubinkite gėrimų paruošimo greitį.

Dvigubi boileriai
Karštam vandeniui ir garui skirta dvigubų boilerių sistema garantuoja aukščiausią kavos kokybę ir greitą gėrimų paruošimą.

21 g talpos kavos ruošimo kamera
Neprilygstamą kavos kokybę užtikrina kintamo dydžio 21 g metalinė kavos ruošimo kamera, leidžianti kiekvienam receptui nustatyti optimalų kavos kiekį ir reguliuoti ekstrakcijos procesą. Kavos ruošimo kameros gyvavimo ciklas – net 300 000 puodelių.

Automatiniai priežiūros ciklai
Nesudėtinga priežiūra garantuoja kasdienį malonumą ne tik ruošiant kavą, bet ir eksploatuojant kavos aparatą. Pritaikykite automatinius priežiūros cilkus (pieno sistemos skalavimo, pieno sistemos prasiplovimo, nukalkinimo, kavos ruošimo sistemos valymo bei miltelių sistemos prasiplovimo) savo poreikiams ir sumažinkite priežiūrai skirtą laiką.

Receptai
Patenkinkite savo potraukį kavai išbandydami daugybę kavos receptų ir išsaugokite mėgstamiausius. Pasirinkite maltos kavos kiekį, paruošimo laiką bei temperatūrą ir išsaugokite naują receptą. Išrankiausiems poreikiams pritaikyta moderni kavos aparato programinė įranga leidžia programuoti įvairaus dydžio porcijas, keisti gėrimų pavadinimus ar pagal asmeninius poreikius keisti piktogramų vietą. Taip pat įdiegta galimybė išjungti nenaudojamas piktogramas, įkelti grafinius bei vaizdo failus.

Efektyvus energijos sunaudojimas
Taupūs bei apgalvoti integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai užtikrins efektyvų energijos sunaudojimą bei tvarias sąnaudas be jokio švaistymo.

Garų vamzdelis ir karšto vandens piltuvėlis
Atskiras karšto vandens piltuvėlis leidžia ruošti arbatą, pašildyti puodelius ar užplikyti sultinį.

Nerūdijančio plieno reguliuojamas garų vamzdelis leidžia plakti pieną, šokoladą, chai arbatą ar kurti piešinius latte puodelyje.

CoffeeZone

Charakteristikos

Modelis
Automatinis, espresso
Dienos norma
200 puodelių
Vandentiekio jungtis
Yra
Miltelių indas
2 x 1200 g
Numatytas
Šalta pieno puta
Taip
Pupelių indas
1200 g
Vandens rezervuaras
4 litrų talpa
chat Komentarai (0)