Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Kavos aparatas ''Dr. Coffee Coffee Express''

3 899,00 €
Su PVM

Intensyviam naudojimui sukurtas kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Express pamalonins Jūsų lankytojus ar darbuotojus aukščiausios kokybės kava su karšta ar šalta pieno puta. Kavos aparatas suformuoja tobulai kreminę karštą ar šaltą pieno putą, kurią iš puodelio galima nugriebti šaukšteliu. Aukštą našumą bei puikią kavos kokybę užtikrina dvigubi vandens boileriai bei 21 g talpos kavos ruošimo kamera, o platų gėrimų pasirinkimą – dvigubi kavos malūnai, garų vamzdelis bei atskiras karšto vandens piltuvėlis.

Profesionaliam naudojimui sukurtas kavos aparatas Dr. Coffee Coffee Express yra rekomenduojamas stambiems biurams, kavinėms ar restoranams, kurių kasdienis poreikis sudaro apie 200 kavos puodelių.

 • Rekomenduojama dienos norma: 200 puodelių
 • Kavos pupelių indų talpa: 1000 g + 1200 g
 • Kavos tirščių indo talpa: 700 g
 • Vandens rezervuaro talpa: 4 litrai
 • Vandentiekio jungtis: Yra
 • Pieno sistemos prasiplovimas: Automatinis, be žmogaus įsikišimo
 • Vandens pompa: Dviguba
 • Boileriai: Dvigubi
 • Karštas vanduo: Yra
 • Pienas: šviežias
 • Šalta pieno puta: Taip
 • Ekranas: 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas su apsauga nuo pirštų anstpaudų
 • Spalva: Juoda
 • Garantinis terminas juridiniams asmenims: 12 mėn.
Kiekis
Siųsti užklausą

Du keraminiai kavos malūnai
Tyliai veikiančios plokščiosios keraminės girnos patikimai tarnaus daugelį metų, jų gyvavimo ciklas net 500 kg. Kavos malūnai efektyviai išklaido šilumą, mala itin tolygiai ir leidžia maksimaliai atskleisti unikalų kavos aromatą.

Dvigubi boileriai
Karštam vandeniui ir garui skirta dvigubų boilerių sistema garantuoja aukščiausią kavos kokybę ir greitą gėrimų paruošimą. Be to, kavą ir pieno putą galima ruošti tuo pat metu.

10,1 colių jutiklinis ekranas su apsauga nuo pirštų atspaudų
Moderni technologija užtikrina apsaugą nuo pirštų antspaudų, platesnę vaizdo perspektyvą, ryškesnę vaizdo kokybę ir švelnesnį lietimą. Patogus jutiklinis ekranas leidžia ruošti mėgstamus gėrimus vos vienu prisilietimu. Vartotojams skirtame meniu galima apriboti gėrimų parametrų keitimą – taip užtikrinant optimalų ir greitesnį gėrimų paruošimo procesą jūsų klientams.

Išmani priminimų sistema – neapsakomas vartojimo patogumas
Moderni pranešimų sistema informuoja vartotojus apie pasibaigusį pieną ir visus reikiamus atlikti veiksmus. Pienui pasibaigus kavos aparatas blokuoja gėrimų su pienu ruošimą ir praneša, kad reikia papildyti pieno talpą.

Moderni pieno sistema su karšta ir šalta pieno puta
Inovatyvi reguliuojamos temperatūros ir laiko pieno plakimo sistema pranoks jūsų lūkesčius. Karšta aksominė pieno puta siekia 60-70 C°, o nuostabi šalta pieno puta leidžia praplėsti siūlomų gėrimų pasirinkimą. Pieno sistema turi automatiškai įsijungiančią savaiminio prasiplovimo funkciją, o pažangūs elektromagnetiniai vožtuvai palengvina pieno sistemos priežiūrą, kuri atliekama neišimant pieno vamzdelio iš indo.

Dvigubi pupelių indai
Dvigubas pupelių indų dizainas – tai unikalių receptų įvairovė jūsų verslui. Dr. Coffee Coffee Express puikiai tinka viešbučių bei kavinių tinklams, leidžia patenkinti įmantriausius klientų norus ir užtikrina stabiliai aukštą kavos kokybę.

Dviguba vandens pompa
Tobulą kavos aromatą bei aukštą efektyvumą užtikrina dviguba vandens pompa. Ruoškite kavą bei pieno putą tuo pat metu ir padvigubinkite gėrimų paruošimo greitį.

21 g talpos kavos ruošimo kamera
Neprilygstamą kavos kokybę užtikrina kintamo dydžio 21 g metalinė kavos ruošimo kamera, leidžianti kiekvienam receptui nustatyti optimalų kavos kiekį ir reguliuoti ekstrakcijos procesą. Kavos ruošimo kameros gyvavimo ciklas – net 300 000 puodelių.

Automatiniai priežiūros ciklai
Nesudėtinga priežiūra garantuoja kasdienį malonumą ne tik ruošiant kavą, bet ir eksploatuojant kavos aparatą. Pritaikykite automatinius priežiūros cilkus (pieno sistemos skalavimo, pieno sistemos prasiplovimo, nukalkinimo, kavos ruošimo sistemos valymo bei miltelių sistemos prasiplovimo) savo poreikiams ir sumažinkite priežiūrai skirtą laiką.

Receptai
Patenkinkite savo potraukį kavai išbandydami daugybę kavos receptų ir išsaugokite mėgstamiausius. Pasirinkite maltos kavos kiekį, paruošimo laiką bei temperatūrą ir išsaugokite naują receptą. Išrankiausiems poreikiams pritaikyta moderni kavos aparato programinė įranga leidžia programuoti įvairaus dydžio porcijas, keisti gėrimų pavadinimus ar pagal asmeninius poreikius keisti piktogramų vietą. Taip pat įdiegta galimybė išjungti nenaudojamas piktogramas, įkelti grafinius bei vaizdo failus.

Efektyvus energijos sunaudojimas
Taupūs bei apgalvoti integruoti energijos taupymo ir ECO mode režimai užtikrins efektyvų energijos sunaudojimą bei tvarias sąnaudas be jokio švaistymo.

Garų vamzdelis ir karšto vandens piltuvėlis
Atskiras karšto vandens piltuvėlis leidžia ruošti arbatą, pašildyti puodelius ar užplikyti sultinį.

Nerūdijančio plieno reguliuojamas garų vamzdelis leidžia plakti pieną, šokoladą, chai arbatą ar kurti piešinius latte puodelyje.

Dr.CoffeeExpress

Charakteristikos

Modelis
Automatinis, espresso
Dienos norma
200 puodelių
Vandentiekio jungtis
Yra
Šalta pieno puta
Taip
Pupelių indas
1000 g + 1200 g
Vandens rezervuaras
4 litrų talpa
chat Komentarai (0)