Siųsti užklausą
kategorijos

Nuolaidos

Taikome didmenines nuolaidas nuo bazinių kainų!

Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Apie mus

"FJB Lithuania" - nuo 2007 metų sėkmingai Baltijos regione dirbanti įmonė, siūlanti platų gėrimų, vienkartinių pakuočių bei maisto gamybos įrangos HORECA sektoriui asortimentą. Turime nuosavą Serviso centrą ir 24 val. į parą atliekame garantinę bei pogarantinę kavinių įrangos priežiūrą visoje Lietuvoje.

Jūsų pasirinkimui:

• Platus specializuotų mišinių asortimentas šaltų ir karštų gėrimų ruošimui;
• Aukščiausios kokybės kava ir kavos aparatai;
• Profesionali restoranų ir kavinių įranga;
• Vienkartinės maisto pakuotės;
• Konsultacijos ir meniu sudarymas;
• 24/7 Techninis aptarnavimas;

IdėjosBendradarbiaudami su pasaulinio lygio gamintojais sukaupėme vertingos patirties, leidžiančios pasiūlyti platų konsultacinių paslaugų spektrą: nuo gėrimų meniu sukūrimo iki patarimų optimizuojant maisto gamybą bei pasirenkant maisto gamybos įrangą. Savo gretose turime įvairių sričių profesionalų, kurie nuolat įgyvendina idėjas bei koncepcijas ir yra kompetetingi pasiūlyti efektyviausius sprendimus.

ĮrangaFJB Lithuania siūloma įranga – tai išlaidas ir laiką taupantys sprendimai. Rinkitės tarp pažangiausių šiuolaikiškų technologių, leidžiančių pasiekti pačius geriausius rezultatus, užtikrinti nepriekaištingą klientų aptarnavimą bei sėkmingą įmonės veiklą. Dirbame tik su gerai žinomais gamintojais, kurie garantuoja įrangos kokybę ir patikimumą. Didžiajai daliai siūlomos įrangos turime išskirtines platintojo teises bei frančizės sutartis Baltijos regione. Kviečiame nemokamai konsultacijai, kurios metu pasiūlysime specialiai Jums pritaikytą technologinį planą, pilną įrengimą bei 24 val. į parą, įskaitant savaitgalius, Lietuvoje bei Latvijoje veikiantį techninį aptarnavimą.

GėrimaiViena iš mūsų veiklos krypčių – įvairių maisto išsinešimui (take away) segmentui skirtų gėrimų pasiūla: nuo įvairiausių sirupų, padažų, mišinių iki aukščiausios kokybės kavos pupelių. Parduodami gėrimai pasižymi ne tik aukšta kokybe, išskirtinumu, bet ir natūralumu – tai dar vienas labai svarbus veiksnys pasirenkant tiekėjus ir įtraukiant naujus produktus į asortimentą. Dauguma siūlomų prekių savo sudėtyje neturi dirbtinių dažiklių, skonį reguliuojančių medžiagų, genetiškai modifikuotų produktų, yra tinkamos vegetarams. Didelis tiekėjų ir prekinių ženklų sąrašas leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti išskirtinį ir tik jo poreikiams pritaikytą gėrimų asortimentą. Kokybiška produkcija ir išskirtinumas yra tai, kas užtikrina pelningo verslo veiklą, todėl dirbame su nemažą patirtį turinčiais, gerai pasaulyje žinomais tiekėjais, kurie savo produktais aprūpina McDonald‘s, Starbucks, KFC, Costa Coffee bei kitus kavinių tinklus.