Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Solostar 4 SS-4200-J sulčiaspaudė

399,00 €
Su PVM

Išmanioji letaeigė sulčiaspaudė sukuria 26% didesnį sukimo momentą ir sunaudoja 10% mažiau elektros energijos. Pagrindinės savybės: iki 40% daugiau sulčių, taupo elektros energiją, taupo erdvę, išgauna daugiau vitaminų ir mineralų, be BPA.

Kiekis
Siųsti užklausą

Visiškai nauja kvapą gniaužianti ir protingai sukonstruota "Chrome", SS-4200 sulčiaspaudė. SoloStar 4 grakštus dizainas, veiksminga pavarų sistema ir mažas elektros energijos suvartojimas. Žemo greičio ir šalto spaudimo veikimas, optimizuoja sulčių išgavimą. Tai geriausia horizontali vieno sraigto sulčiaspaudė pasaulyje. Su SoloStar 4 "Chrome", SS-4200, suteiksite grožio ir funkcionalumo savo darbastaliui tai visiškai naujas šiuolaikiškas dizainas ir spalva, kuris puikiaitiks kiekvienoje virtuvėje.

 

 

Dėl savo sumanaus dizaino, SoloStar 4 sutriuškina konkurentus išgaudamas 26% daugiau iš-spaudų, bei sunaudodamas net 10% mažiau elektros energijos. Pavarų mažinimas lygus 5.4 AG varikliui. Daugiau iš-spaudų reiškia mažiau užsikimšimo ir mažesnį elektros energijos suvartojimą. Išgaudami 40 % daugiau sulčių, sumažinsite maisto sąskaitas. Aptakus, kompaktiškas ir modernus dizainas užims mažiau vietos, bei atrodys įspūdingai ant jūsų virtuvės darbastalio. 

Veikianti tik 57 RPM greičiu , SoloStar 4 yra lėčiausia horizontali vieno sraigto sulčiaspaudė rinkoje. Lėtas ir švelnus sulčių spaudimo procesas virtualiai pašalina visą šilumą ir oksidaciją, išsaugodama daugiau pagrindinių maistinių medžiagų ir gyvus fermentus. Tai lemia sveikesnes, maistingomis medžiagomis pripildytas sultis. Klasėje pirmaujantis sraigto dydis ir dviejų pakopų gamybos procesas leidžia išgauti maksimalų sulčių kiekį. Ultem sraigtas net 8 kartus stipresnis nei kitų tipų plastikas, leidžiantis agresyviam sraigto dizainui, lengvai įtraukti maisto produktus į sulčiaspaudę. Lengviau išgausite daugiau, kokybiškesnių sulčių.

Vedant užimtą gyvenimo būdą, gali būti sunku rasti laiko tinkamai pasirūpinti sveika mityba. Apie 90% žmonių valgo nepakankamai vaisių ir daržovių. Laimei, šalto spaudimo sultys suteikia greitą ir lengvą būdą gauti maistingąsias medžiagas, kurių mums reikia. Tinkamos mitybos dėka, mes atrodome ir jaučiamės geriau, gyvename sveikiau. Tikrasis grožis prasideda viduje.

Privalumai:

• Daugiau Sulčių - Dviejų etapų ištraukimo procesas ir didesnis sraigtas reiškia didesnį paviršiaus plotą padidintoms iš-spaudom.

• Daugiau Fermentų, vitaminų ir mineralų - labai mažas greitis 57 aps, padeda išvengti šilumos ir oksidacijos

• Mažiau užsikimšimo - Pavarų sumažinimas lygus 5,4 AG varikliui su 26% didesniu sukimu

• Didesnis laisvos vietos virtuvėje - Kompaktiškas, elegantiškas, ir protingas dizainas

• Sutaupysite - 10% mažesnis elektros energijos suvartojimas ir didelis našumas, reiškia mažesnes išlaidas

• Zstar Suderinamumas - Suderinamas su Tribest Zstar Manual Conversion Kit, tad galėsite pasiimti sulčiaspaudę, į iškilas

Techninės savvybės:

  • Horizontal Single-Auger Masticating Juicer
  • Modelis: SS-4200-B 
  • Greitis: RPM 57 
  • Galingumas: 135W 
  • Išmatavimai: 17" W x 6.5" D x 12.4" H 
  • Svoris: 5,5 kg. 
  • Siuntimo svoris: 10 kg. 

 

Tribest4SS-4200-J
chat Komentarai (0)