Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
Išparduota

Kalkių šalinimo milteliai Dr. Coffee automatiniams kavos aparatams, 12-ai valymo ciklų


49,00 €
Su PVM

Nepriekaištingiems rezultatams užtikrinti specialiai Dr. Coffee laboratorijoje sukurti kalkių šalinimo milteliai prailgina kavos aparato tarnavimo laiką ir apsaugo jo mechanizmus nuo apnašų bei korozijos.

Optimizuotos sudėties milteliai efektyviai pašalina kalkių nuosėdas, kurios neleidžia pasiekti optimalios kavos ruošimo temperatūros. Tinkamai pasirinkta kalkių šalinimo priemonė – tai puiki, reikiamoje temperatūroje paruošta kava, maksimaliai atskleistas kavos aromatas be jokių pasiteisinimų.

Dr. Coffee nukalkinimo milteliai – tai ne tik unikali sudėtis, bet ir paprastas naudojimas. Patogiai supakuoti milteliai greitai ištirpsta ir užtikrina ilgai išliekančius rezultatus, o automatinė Dr. Coffee kavos aparatuose esanti nukalkinimo programa garantuoja nesudėtingą naudojimąsi.

Išbandyta, patikrinta bei Dr. Coffee laboratorijoje ištobulinta nukalkinimo priemonė leis kaskart paruošti tobulai sodrią kavą.

Kiekis
Siųsti užklausą
Išparduota

Pakuotėje – 12 vnt po 30 g
Išbandykite Dr. Coffee nukalkinimo miltelius ir prailginkite kavos aparato tarnavimo laiką!

Naudojimo instrukcija

1. Pamatę kavos aparato ekrane pranešimą, kad jį reikia nukalkinti, nuimkite kavos aparato vandens rezervuarą ir išimkite iš jo vandens filtrą;

2. Suberkite miltelius į 1 l talpos indelį, įpilkite ten vandens ir išmaišykite, kad milteliai ištirptų;

3. Supilkite paruoštą skystį į nuimtą vandens rezervuarą ir įstatykite jį atgal į kavos aparatą;

4. Iš kavos aparato meniu pasirinkite nukalkinimo programą ir paleiskite ją;

5. Praskalaukite vandens rezervuarą programai pasibaigus, įpilkite ten švaraus vandens ir paleiskite programą dar kartą;

6. Programai pasibaigus, spustelėkite „OK“, norėdami sugrįžti į kavos aparato meniu pasirinkimus.

8H10016
chat Komentarai (0)