Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
Išparduota

Malta kava “Puro Faitrade Noble“, 250 g


5,90 €
Su PVM

80% arabika.

Sudėtingas šio kavos mišinio, kilusio iš Peru, Honduro, Gvatemalos ir Ugantos kraštų, charakteris ateina iš lengvo ir tolygaus Gvatemalos aukštumose augintos arabikos pupelių meistriškai sumaišytų su arabika iš Peru, kas sukuria tobulą skonių pusiausvyrą. Papildžius šį derinį robusta, kuri pasižymi tamsaus šokolado skoniu, sukurtas kavos gėrimo mišinys, kurio puodelis puikiai tinka kiekvienoje situacijoje.

2 % nuo šios kavos apyvartos yra skiriama World Land Trust fondui, Pietų Amerikos atogrąžų miškų išsaugojimui. Taigi, kiekvienas nupirktas kavos pakelis įdeda nedidelį indėlį į mūsų planetos gamtos išsaugojimą.

Kiekis
Siųsti užklausą
Išparduota

80% arabika.

Sudėtingas šio kavos mišinio, kilusio iš Peru, Honduro, Gvatemalos ir Ugantos kraštų, charakteris ateina iš lengvo ir tolygaus Gvatemalos aukštumose augintos arabikos pupelių meistriškai sumaišytų su arabika iš Peru, kas sukuria tobulą skonių pusiausvyrą. Papildžius šį derinį robusta, kuri pasižymi tamsaus šokolado skoniu, sukurtas kavos gėrimo mišinys, kurio puodelis puikiai tinka kiekvienoje situacijoje.  Daugiau http://www.purocoffee.com/ 

501375

Charakteristikos

Sertifikatai
Fairtrade
Halal
Kavos rūšis
Mišinys
chat Komentarai (0)