Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
−15%

Sedona Combo maisto džiovintuvas su plastikiniai padėklais

599,00 €
509,15 €
Su PVM

Patobulintas 9+1 padėklų vaisių džiovintuvas su dviejų lygių temperatūros laikmačiu.

Kiekis
Siųsti užklausą

Išmanusis vaisių džiovintuvas Sedona Combo SD-P1950 yra patobulinta ankstesniojo Sedona SD-P9000 modelio versija su dar daugiau galimybių. Pagrindinis skirtumas nuo ankstesniojo modelio - nauja patentuota džiovinimo technologija, t.y. dviejų lygių temperatūros laikmatis. Sedona Combo produktus džiovina greičiau ir kokybiškiau.

Greitas ir "žalias" Combo džiovinimo rėžimas

Kitaip nei kiti ar paprasti pigūs maisto džiovintuvai, Sedona Combo turi dviejų lygių temperatūros laikmatį, kurio pagalba maisto džiovinimo procesas tapo dar lengviau valdomas. Džiovinant šlapius vaisius ir daržoves pradžioje reikalinga aukštesnė temperatūra, kad produktai nepradėtų rūgti ir nesidaugintų bakterijos. Vėliau temperatūra sumažinama, kad būtų išsaugoti vitaminai ir kitos vertingos medžiagos. Džiovintuvas Sedona Combo džiovinimo pradžioje pakelia temperatūrą iki 68 laipsnių pagal Celsijų, o po poros valandų ją sumažina iki 48 laipsnių pagal Celsijų ar dar žemesnės. Su Sedona Combo produktai išdžiovinami greičiau ir išsaugo vitaminus ir mineralus.

Du Ventiliatoriai ir tylus veikimas

Sedona Combo yra pirmasis vaisių džiovintuvas su dviem įmontuotais 300W ventiliatoriais, dviem kaitinimo elementais ir dviem temperatūros davikliais, kurie valdomi elektroniniu būdu. Ventiliatoriai gali veikti nepriklausomai vienas nuo kito. Veikiant abiems ventiliatoriams visoje džiovinimo kameroje sukuriamos vienodos sąlygos, tačiau džiovinant mažiau produktų galima įjungti vieną ventiliatorių ir džiovinti tik 4 ar 5 padėklus produktų. Veikiant vienam ventiliatoriui atskirkite džiovinimo kamerą pusiau.

Džiovintuve Sedona Combo įmontuoti ypač tyliai veikiantys ventiliatoriai. Džiovinant ilgai džiūstančius produktus džiovintuvas veikia ištisą parą ar dar ilgiau, todėl tylus veikimas tampa dideliu privalu jam veikiant naktį.

Elektroninis valdymas


Programuojamo valdiklio pagalba reguliuokite džiovinimo temperatūrą nuo 30 laipsnių pagal Celsijų iki 68 laipsnių pagal Celsijų. Džiovinimo laiką galima nustatyti iki 99 valandų arba pasirinkti ilgo laiko rėžimą, kurio trukmė siekia net iki 150 valandų. Šiame džiovintuve pirmą kartą panaudota temperatūros kontrolė, kuri kontroliuoja, jog džiovinimo kameroje esanti temperatūra nepakiltų aukščiau tos, kurią nustatėte valdymo skydelyje.

 

Naujesnis dizainas, aukštesnė kokybė


Naujasis džiovintuvas Sedona Combo atrodo tvirčiau ir solidžiau, kadangi apdailai aplink valdymo skydelį ir rankeną panaudotas nerūdijantis plienas.
Prietaiso durelės pagamintos iš skaidraus stiklo, todėl džiovinamus produktus galėsite matyti viso proceso metu.


Visas džiovintuvas ir jo dalys dalys (visas korpusas ir visi džiovinimo padėklai) pagamintos iš nekenksmingo sveikatai plastiko be bisfenolio (BPA free).
Sedona Combo džiovintuvas komplektuojamas su naujais džiovinimo padėklais. Jie ne tik užtikrina geresnę oro apykaitą džiovinimo kameroje, bet ir lengviau valosi.


Techniniai duomenys:

  • Kilmės šalis: Jungtinės Valstijos
  • Spalva: Juoda
  • Prekinis ženklas: Sedona
  • Elektrinis galingumas: 600 W
  • Įtampa: 220V / 50Hz
  • Matmenys: 370 x 430 x 500 mm
  • Svoris: 12 kg
  • Garantija: 2 metams.

Parsisiųsti

Sedona Combo Raw Food SD-P9150-F

Sedona Combo Raw Food SD-P9150-F maisto dziovintuvas

Parsisiųsti (1.53M)
chat Komentarai (0)