Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Prabangios kavos pupelės Bazzara "Panasiatica", 1 kg.

37,90 €
Su PVM

Atraskite daugialypę ir skirtingą Aziją besimegaudami rytų tradicijų persmelktais aromatais. Pajuskite Nepalo kalnų oro gaivumą, saldžių Indonezijos tropinių vaisių aromatą bei indiškų turgelių margumyną primenančias pipirų ir prieskonių natas. Bazzara “Panasiatica” – tai sirupška, puikiai subalansuoto skonio “Panarabica” serijos kava, kuri nukels Jūs į Azijos kultūrų gilumą senoviniu prieskoniu keliu.

Trys prabangūs “Panarabica” mišiniai: “Panamericana”, “Panafricana” bei “Panasiatica” – tai pusiausvyros ir kontrastų triumfas bei trijų žeminų tradicijas apimanti patirtis. Unikalus kavos mišinių trio atspindi kelionės po trys pasaulio žemynus maršrutą ir gurkšnis po gurkšnio nukelia kavos mėgėjus į paslaptimis bei gamtos stebuklais žavinčią Ameriką, žmonijos lopšio širdį Afriką bei senovės tradicijomis alsuojančią Aziją.

Leiskitės į nepakartojamų potyrių kelionę ir atraskite naujus skonių horizontus prisiliesdami prie tolimų kraštų kultūrinio paveldo. Kiekvienas šios ypatingos kelionės gurkšnis atskleidžia užburiančius kavos aromatus bei išskirtines skonio natas.

  • Mišinys: 100% rinktinė arabika
  • Tipas: prabangi “Panarabica” serijos kava
  • Skrudinimas: vidutinis
  • Aromatas: pireskonių, karamelės, šokolado
  • Kilmė ir kavos pupelių rūšys: “Plantation” iš Indijos, drėgno apdorojimo arabika iš Kinijos (washed), unikalaus “wet hulled” apdorojimo arabika iš Indonezijos, “Everest” iš Nepalo, Mianmaro “Finest”, Papua Naujosios Gvinėjos arabika.
Kiekis
Siųsti užklausą

01213

Charakteristikos

Kavos rūšis
100% Arabika
chat Komentarai (0)