Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
−20%

Prabangios kavos pupelės Bazzara "Panasiatica", 1 kg.

37,90 €
30,32 €
Su PVM

Atraskite daugialypę Aziją kavos puodelyje rytų tradicijų persmelkto žavesio. Pajuskite Nepalo kalnų oro gaivumą, saldžių Indonezijos tropinių vaisių aromatą bei indiškų turgelių spalvų žaismą atkartojančias pipirų ir prieskonių natas. „Bazzara Panasiatica“ – tai sodrios tekstūros, puikiai subalansuoto skonio „Panarabica“ serijos kava, kuri nukels Jus į Azijos kultūrų gilumą, prieskoniais ir lietumi alsuojančią rytietišką darną.

Trys prabangios rinktinės arabikos „Panarabica“ mišiniai: „Panamericana“, „Panafricana“ bei „Panasiatica“ – tai pusiausvyros ir kontrastų triumfas bei trijų žemynų tradicijas apimanti patirtis. Unikalus kavos mišinių trio atspindi kelionę po tris pasaulio žemynus ir gurkšnis po gurkšnio nukelia kavos mėgėjus į paslaptimis bei gamtos stebuklais žavinčią Ameriką, žmonijos lopšio širdį Afriką bei senovės tradicijomis alsuojančią Aziją.

Palieskite savo gomurį prabanga alsuojančia arabika ir leiskitės į nepakartojamų potyrių kelionę. Gurkšnis po gurkšnio atraskite naujus skonių horizontus, prisiliesdami prie tolimų kraštų kultūrinio paveldo. Kiekvienas šios ypatingos kelionės gurkšnis atskleidžia užburiančius kavos aromatus bei išskirtines skonio natas.

  • Mišinys: 100% rinktinė arabika
  • Tipas: prabangi “Panarabica” serijos kava
  • Skrudinimas: vidutinis/lėtas
  • Aromatas: pireskonių, karamelės, šokolado
  • Kilmė ir kavos pupelių rūšys: “Plantation” iš Indijos, drėgno apdorojimo arabika iš Kinijos (washed), unikali šlapiu būdu lukštenta arabika iš Indonezijos (wet hulled), “Everest” iš Nepalo, Mianmaro “Finest”, Papua Naujosios Gvinėjos arabika.
Kiekis
Siųsti užklausą

01213

Charakteristikos

Kavos rūšis
100% Arabika
chat Komentarai (0)