Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Prabangios kavos pupelės Bazzara "Panafricana", 1 kg.

37,90 €
Su PVM

Pajuskite neprijaukintu grožiu viliojančią Afriką ir atraskite paslaptingus laukinės gamtos aromatus besimėgaudami neprilygstama 100% arabika. Žmogaus ir gamtos ryšį atgaivinanti kava nukels Jūs į įspūdingo kraštovaizdžio vietas su didžiosiomis savanomis, atogrąžų miškais ir stulbinama augalų bei gyvūnų įvairove.

Gaivios citrusinių vaisių bei svaiginančios vyno natos išryškina šiltus afrikietiškus aromatus ir nuspalvina nuotaiką nepakartojama žmonijos lopšio krašto magija. Tai unikali, “Panarabica” serijai priklausanti kava.

Trys prabangūs “Panarabica” mišiniai: “Panamericana”, “Panafricana” bei “Panasiatica” – tai pusiausvyros ir kontrastų triumfas bei trijų žeminų tradicijas apimanti patirtis. Unikalus kavos mišinių trio atspindi kelionės po trys pasaulio žemynus maršrutą ir gurkšnis po gurkšnio nukelia kavos mėgėjus į paslaptimis bei gamtos stebuklais žavinčią Ameriką, žmonijos lopšio širdį Afriką bei senovės tradicijomis alsuojančią Aziją.

Leiskitės į nepakartojamų potyrių kelionę ir atraskite naujus skonių horizontus prisiliesdami prie tolimų kraštų kultūrinio paveldo. Kiekvienas šios ypatingos kelionės gurkšnis atskleidžia užburiančius kavos aromatus bei išskirtines skonio natas.

  • Mišinys: 100% rinktinė arabika
  • Tipas: prabangi “Panarabica” serijos kava
  • Skrudinimas: vidutinis
  • Aromatas: citrusinių vaisių, gėlių ir likeriško saldumo aromatas
  • Kilmė ir kavos pupelių rūšys: Etiopija, Kenijos AA, Ugandos Natural Dr, drėgno apdorojimo arabika iš Kongo (washed), drėgno apdorojimo arabika iš Ruandos (washed), Burundžio drėgno apdorojimo arabika (washed), Tanzanijos AA, drėgno apdorojimo arabika iš Malavio (washed), Zimbabvės AA.
Kiekis
Siųsti užklausą

01212

Charakteristikos

Kavos rūšis
100% Arabika
chat Komentarai (0)