Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
NEW

Kavos aparatas Rancilio „Classe 20 ASB“

Kavos aparatas Rancilio „Classe 20 Classe 20 ASB – Advanced Steady Brew“ – tai visiškai naujos kartos modelis, kuris pasižymi didesniu efektyvumu ir funkcionalumu, jame įdiegta revoliucinė temperatūros stabilumo kontrolės sistema Advanced Steady Brew, nuotolinės diagnostikos sistema bei pažangi nuotolinės telemetrijos sistema, kuri leidžia visas ataskaitas pasiekti internetu. Kavos aparato konfigūracija numato 2 ir 3 grupių variantus. Kiekvienoje kavos aparato grupėje yra įmontuotas momentinis, termostabilumą užtikrinantis elementas. Kiekvienai grupei barista gali nustatyti skirtingą vandens temperatūrą, o kavos aparato valdymas yra atliekamas iš patogios LCD valdymo panėlės, kurioje taip pat galima transliuoti vaizdus, reklamą arba įjungti muziką.

Siųsti užklausą

Standartinė konfigūracija
Portafiltrai, „C-Lever“ kapučinatorius, kaučiuko grotelės padėklui, karšto vandens dozatorius su 2 mygtukais temperatūros ar laiko programavimui (X-Tea), valymo diskai, RGB bei LED apšvietimas, puodelio šildytuvas su temperatūros jutikliu.

Papildoma konfigūracija
– Programuojamas “iSteam” kapučinatorius su 2 valdymo mygtukais: „Cappuccino“ (pašildyti ir išplakti) bei „Latte“ (tik šildyti).
– “Cool Touch” termiškai izoliuotas kapučinatorius su dviguba apsaugine dangą.

Aksesuarai
– DP automatinis arba rankinis vandens minkštiklis
– MD dozavimo malūnėlis

Liečiamas ekranas
Naudotis 4,3 colių liečiamu ekranu yra taip pat paprasta, kaip ir mobiliuoju telefonu – tiesiog braukite pirštu į kairę ar į dešinę.
Barista lengvai pakeis vandens ar kavos nustatymus arba galės valdyti šiuos parametrus realiuoju laiku.

Specialūs ekranai grupėms – tik CLASSE 20 ASB/TP modeliams
Turi laikmatį, ekstrahavimo temperatūros indikatorių, “start” ir “stop” mygtukus.

SQE funkcija (Standard Quality Espresso)
SQE funkcija leidžia baristai kontroliuoti ekstrakcijos laiką, garantuojant vienodą kavos kokybę.

Valdymo lygiai: barista, vadybininkas, technikas.

Firminis Rancilio dizainas
Kavos aparatas yra pagamintas iš plieno, o apdaila iš aliuminio. Elegantišką dizainą pabrėžia šviesos, o darbo zona pasižymi firminiu Rancilio stiliumi.

Energijos taupymas
Izoliuotas garų boileris, išmanusis energijos valdymas, galimybė įjungti energiją taupantį režimą ar išjungti vieną iš kaitinimo elementų.

Ergonominis portafiltras
Ergonomiška rankena suprojektuota taip, kad barista galėtų maksimaliai komfortiškai judinti riešus.

Boilerių valdymas (ABM – Advanced Boiler Management)
ABM – tai programinė įranga, sukurta patobulinti kavos aparato veikimą intensyvaus naudojimo sąlygomis, kai tuo pat metu gaminamas espresso, plakamas pienas ir pilamas vanduo. ABM automatiškai įjungia šildymo elementą, užkerta kelią bet kokiems temperatūros kritimams ir užtikrina pastovų šildymo lygį. ABM taip pat leidžia iki 2/3 sumažinti energijos vartojimą kai jos
prieinamumas yra žemas.

“Easy Clean” sistema
Visiškai automatiškai veikianti valymo sistema, kuri leidžia suprogramuoti 3 kasdienio valymo ciklus, nustatyti automatinį išjungimą jeigu valymas nebuvo atliktas ir peržiūrėti valymo istoriją.

Pažangi diagnostikos sistema
„Techninis“ meniu leidžia išsikviesti visų sistemų patikrinimo funkciją, kuri nustatys gedimus, technines problemas ir komponentų būklę be apžiūros.

Naujovė „Hydro Hub“
Tai integruotas hidraulinės grandinės valdymas, kuris supaprastina vandens cirkuliavimo srautus, mažinant jungties taškų skaičių. Šis sprendimas palengvina techninį aptarnavimą ir užtikrina maksimalų saugumą techninės priežiūros metu.

Puodelių padėklo grotelės
Nuimamos grotelės, pagamintos iš įbrėžimams atsparaus polimero, gali būti patogiai plaunamos indaplovėje. Grotelės yra sukurtos taip, kad kavos likučiai galėtų tekėti į kanalizaciją, palaikant nepriekaištingą darbo zonos švarą.

„Snap & Share“ QR kodo skaitytuvas
Leidžia perduoti techninius parametrus, tikrinti priežiūros procedūras, stebėti vartojimą, registruoti naujus produktus, aktyvuoti garantiją.

Nuotolinės telemetrijos sistema „Time to Connect“
Leidžia nuotoliniu būdu stebėti visas kavos aparato, ar jų grupės operacijas, koreguoti kavos padavimo nustatymus, analizuoti vartojimo statistiką ir skaityti visus, su technine pagalba bei aptarnavimu susijusius pranešimus.

Charakteristikos

Modelis
Tradicinis, espresso

Parsisiųsti

Katalogas

Kavos Aparatas Rancilio „Classe 20 ASB“

Parsisiųsti (1.52M)
chat Komentarai (0)