Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai

Kavos aparatas Egro "Next Quick Milk”

Aukščiausios kokybės puodelis kavos, tokia yra EGRO kavos aparatų gamintojų pagrindinė vertybė.

EGRO NEXT  kavos apartai su liečiamu ekranu ir aukštos kokybės HD ekrano raiška, užtikrina patogų sistemos valdymą, todėl galėsite lengvai bei greitai paruošti įvairius kavos gėrimus. Elegantiškas kavos aparato dizainas dera prie įvairaus interjero. EGRO NEXT- aukščiausia kokybė ir patikimumas sukurtas Jūsų verslui.

Stilingas ir ergonomiškas Egro Next kavos aparatas yra sukurtas greitai paruošti ypač plačią kavos, pieno bei miltelių pagrindu pagamintų gėrimų įvairovę. Prireikus, vienu metu galėsite naudoti skirtingus kavos pupelių mišinius, kurti savo receptus, gaminti karštą šokoladą ar gėrimus su šalta pieno puta. Aukštą našumą bei platų funkcionalumą Egro Next derina su ilgaamžiškumu, kurį garantuoja aukščiausios kokybės komponentai, o minimalistinė kavos aparato išvaizda, nerūdijančio plieno detalių apdaila bei papildomas darbo zonos apšvietimas traukia akis ir sukuria maksimalų komfortą darbo metu.

Neprilygstamą kavos kokybę užtikrina 18 g ar 22 g nerūdijančio plieno kavos ruošimo kamera, savaime prisitaikantys kavos malūnai su titano danga, atskiri kavos ir garo ruošimo boileriai bei pažangiausios šveicariškos pieno sistemų technologijos. Savaime prisitaikantys kavos malūnai su plokščiosiomis girnomis realiuoju laiku stebi ir koreguoja maltos kavos dalelių dydį taip užtikrinant tobulą tikslumą bei aukščiausios kokybės kavą, o intuityvus, net 10 colių, jutiklinis ekranas su “Easy Switch” funkcija leidžia greitai perjungti meniu režimą (savitarna/barista), pakeisti receptus, jų pavadinimus ar įkelti nuotraukas bei video failus. Interaktyvi iButton funkcija leidžia suteikti daugiau informacijos apie pasirenkamą gėrimą, pridėti aprašymą, nurodyti kavos kilmę ar gėrimo maistingumą.

Egro Next rekomenduojamas kavinėms, viešbučiams, greito maisto restoranams, savitarnoms, degalinėms, o taip pat kitoms vietoms, kuriose kasdien paruošiama nuo 250 iki 600 porcijų kavos. Egro Next leidžia pasirinkti konkrečiai įmonei pritaikytą sprendimą ir pasiūlyti klientams begalinį gėrimų asortimentą. Galėsite rinktis tarp pieno sistemų, šaldytuvų, o taip pat tarp papildomų modulių bei funkcijų. Papildomi moduliai: miltelių modulis, puodelių šildytuvas, mokėjimo sistema, papildomas kavos tirščių konteineris.

Atskiras karšto vandens piltuvėlis leidžia vos vienu paspaudimu paruošti arbatą ar kitus žolelių gėrimus. Taip pat skirtingoms arbatoms galima nustatyti skirtingą vandens kiekį ar temperatūrą.

Egro Next apjungia maksimalų naudojimo patogumą, aukštus higienos standartus ir paprastą kasdienę priežiūrą, kurią palengvina automatiniai kavos aparato skalavimo ciklai. Kavos aparato priekinis skydelis lengvai atsidaro ir leidžia patogiai pasiekti bet kokį vidinį komponentą.

Egro Next Quick Milk rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis poreikis sudaro 250 kavos puodelių.

Siųsti užklausą

Į bazinę komplektaciją įskaičiuota:
10 colių HD ekranas (16 gėrimų viename ekrane)
1 savaime prisitankantis kavos malūnas
18 g kavos ruošimo sistema
šaldytuvas neįskaičiuotas (reikalingas Quick Milk ar FUM šaldytuvas)

Patentuota technologija - savaime prisitaikantis kavos malūnas

Galimos 4 Egro Next versijos: „Pure Coffee“, „Quick Milk“, "NMS+" bei "X2 NMS+". Pasirinkę "Pure Coffee" versiją, kavos gėrimus su pienu gaminsite kapučinatoriaus pagalba, "NMS+" - galėsite pagaminti kavos gėrimus su pienu be laktozės ir su šalta pieno puta, o pasirinkę "Quick Milk" - galėsite naudoti "Quick Milk" pieno sistemą. "X2 NMS+" - tai ypatinga konfigūracija, į kurią įeina 2 Next NMS+ kavos aparatai ir pieno šaldytuvas Next.

Egro Next siūlo 2 skirtingas pieno sistemas gėrimams su šviežiu pienu ruošti: Quick Milk ir NMS+.

Quick Milk pieno sistema – tai puikus pasirinkimas norintiems pasiūlyti klasikinį kavos bei kavos gėrimų su pienu meniu, pavyzdžiui, kapučino ar latte macchiato. Quick Milk pieno sistemą galima derinti su 4 litų talpos Quick Milk ar FUM pieno šaldytuvais.

NMS+ pieno sistema – tai pažangiausia Egro pieno sistema, kuri užtikrina aukščiausią našumą bei lanksčias galimybes. Reguliuoti galima bet ką – temperatūrą, oro kiekį ir net skirtingų pieno rūšių naudojimą. Kartu su įprastu pienu galėsite drąsiai naudoti avižų, sojų ar nugriebtą pieną. Taip pat pagaminti šaltą pieno putą ir taip dar labiau praplečiant siūlomų gėrimų meniu. NMS+ pieno sistemą galima derinti su 6.5 litrų talpos Next šaldytuvu, 4 litrų talpos po kavos aparatu pastatomu FUM šaldytuvu ar su išoriniu, po stalviršiu pastatomu šaldytuvu.

Techninės savybės

Matmenys 300×575×770 mm, svoris 57 kg, boilerio galingumas 3.6 kW / 6 kW
Pagamina 125 juodos kavos puodelius per valandą
Pagamina 109 espreso kavos puodelius per valandą
Pagamina 120 capucino kavos  puodelių per valandą
Rekomenduojama dienos norma 200 kavos puodelių

Standartinė komplektacija

8 colių liečiamas ekranas, 1920×1200 dydžio rezoliucija, karšto vandens daviklis dešinėje pusėje.

Papildomi priedai

Malūnėlis kavai, garo lazdelė (kapučinatorius), kakavos gaminimo modulis, puodelių šildytuvas.

*Pateikta kaina yra bazinio modelio be pieno šaldytuvo, dėl papildomų galimų opcijų  ir Jums tinkamos konfigūracijos prašome susiekti su mumis.

Charakteristikos

Modelis
Automatinis, espresso
Dienos norma
250 puodelių
Vandentiekio jungtis
Yra
Miltelių indas
Numatytas
Pupelių indas
2*1300 g

Parsisiųsti

chat Komentarai (0)