Nauji produktai
Nauji produktai
Visi nauji produktai
NEW

Kavos aparatas “Egro MoDe Quick Milk”

Egro MoDe Quick Milk. Kompaktiškas kavos aparatas Egro Mode talpina savyje visas naujausias Egro technologijas, o kiekvienas jo elementas yra sukurtas taip, kad garantuotų aukščiausią efektyvumą, neįtikėtiną patikimumą bei greitą aptarnavimą. Spalvotas, liečiamas 150 puodelių per dieną galinčio paruošti modelio ekranas yra specialiai pritaikytas savitarnoms ir leidžia kiekvienam greitai ir patogiai atrasti savo mėgstamiausią gėrimą iš daugybės profesionalių kavos receptų, o neprilygstamą kavos kokybę užtikrina 18 g ar 22 g kavos ruošimo kamera, titanu dengtas nerūdijančio plieno kavos malūnas bei atskiri kavos ir garo ruošimui skirti boileriai. Sukurtas viešbučiams ir kavinėms Egro Mode taip pat puikiai tiks visiems, kam yra svarbus platus gurmaniškų kavos receptų bei gėrimų su pienu ar su papildomais ingredientais pasirinkimas.

Galimos 3 Egro MoDe versijos: „Pure Coffee“, „Quick Milk“ bei „Pro Milk“. Visos Egro MoDe versijos gali būti sukonfigūruotos su 1 ar 2 kavos malūnais ir su 1 ar 2 papildomais įmontuojamais 2 litrų talpos miltelių indais, o „Quick Milk“ bei „Pro Milk“ – su skirtingomis pieno sistemomis, šaldytuvais („Pure Coffee“ gėrimus su pienu gamina tik kapučinatoriaus pagalba).

Kavos ruošimo sistemos pasirinkimas: Itin tvirta nerūdijančio plieno kavos ruošimo sistema gali būti parduodama su 18 g arba 22 g kavos virimo kamera, o taip pat su vienu ar dviem kavos malūnais.

Pieno sistemos pasirinkimas: Pasirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią pieno sistemą ir mėgaukitės gėrimais su karštu ar šaltu pienu, o taip pat su karšta pieno puta.

Kavos ir miltelių indai: Visada galėsite naudoti 1 ar 2 rūšių kavos pupeles, o taip pat iki 2 miltelių indų. Miltelių indo talpa: 2 litrai.

Savitarnoms pritaikytas 7 colių jutiklinis ekranas: Intuityvus spalvotas jutiklinis ekranas yra specialiai pritaikytas savitarnoms ir yra sukurtas taip, kad kavos aparatą būtų paprasta valdyti. Galėsite itin lengvai išsirinkti gėrimą, pakeisti nustatymus, užprogramuoti neribotą gėrimų skaičių, įkelti vaizdo įrašus ar nuotraukas.

Paprasta priežiūra: Visi vidiniai komponentai buvo apjungti į modulius, siekiant palengvinti įprastą kavos aparato priežiūrą.

Kompaktiškas dizainas: Aukštos kokybės komponentai bei vietą taupantys sprendimai leidžia naudotis visais Egro technologijų teikiamais pranašumais.

Spalvos: Juoda arba Inox + Juoda.
Kavos aparatas rekomenduojamas verslams, kurių kasdienis poreikis sudaro 150 kavos puodelių.

Siųsti užklausą

Egro MoDe Quick Milk konfigūracija:

Rekomenduojama dienos norma: 150 puodelių;
Vandentiekio jungtis: yra;
Antras kavos malūnas: pasirinktinai;
18 g kavos virimo kamera: įeina į konfigūraciją;
22 g kavos virimo kamera: pasirinktinai;
Kapučinatorius: pasirinktinai;
Karštas vanduo: yra;
Papildomas karšto vandens piltuvėlis iš dešinės pusės: pasirinktinai;
Kavos pupelių indas: 0,75 kg (2G)/1,25 kg (1G);
2 litrų talpos miltelių indas: pasirinktinai (iki 2 vnt);
Papildomos pieno sistemos: Quick Milk arba Fresh Milk (gėrimams iš šviežio pieno);
Puodelių šildytuvas: pasirinktinai;
MDB protokolas: yra;
Mokėjimo sistemos: pasirinktinai;
Telemetrija: pasirinktinai;
Kavos ruošimo boilerio talpa: 0,5 l;
Garų boilerio talpa: 0,8 l;
Galimybė derinti su šaldytvu: pasirinktinai su šaldytuvu Quick Milk (4 l talpos) arba su FUM fridge (4 l talpos);
Išmatavimai (I x P x A): 300 × 580 × 787 mm;

Charakteristikos

Kavos aparato modelis
Automatinis, espresso
Dienos norma
150 puodelių
Vandentiekio jungtis
Yra
Miltelių indas
Numatytas
Pupelių indas
750*2 g arba 1250 g

Parsisiųsti

chat Komentarai (0)