Prekių užsakymas

Užsakymai, pateikti internetinėje svetainėje, elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar telefonu Lietuvoje, pristatomi tokia tvarka:

  • užsakymai, pateikti darbo dienomis iki 12 valandos, Vilniuje pristatomi kitą darbo dieną, kituose Lietuvos miestuose – per dvi darbo dienas;
  • užsakymai, pateikti darbo dienomis po 12 valandos, Vilniuje pristatomi per 2 darbo dienas, kituose Lietuvos miestuose – per tris darbo dienas.


Užsakymų vykdymo terminas gali keistis, jeigu nėra gautas apmokėjimas už prekes, klientas yra įsiskolinęs arba prekę, kurios nėra sandėliuose, reikia užsakyti individualiai iš tiekėjo. Sudarius prekių tiekimo sutartį kitokie pristatymo terminai gali būti derinami atskirai.

Atkreipkite dėmesį, kad  į prekių kainą nėra įtraukti įrangos pajungimo ir montavimo mokesčiai. Jie derinami atskirai su serviso skyriumi. Stambios įrangos užnešimo/įnešimo paslauga užsakoma atskirai už papildomą mokestį iš anksto informavus apie šios paslaugos pageidavimą.

Minimali užsakymo suma nemokamam pristatymui:

  • Vilniaus mieste – 50 EUR be PVM;
  • kituose Lietuvos miestuose (išskyrus Kuršių Neriją) – 100 EUR be PVM;
  • atsiimant FJB Lithuania biure, adresu Rodūnios kelias 34, Vilnius – 0 EUR be PVM.


Visais kitais atvejais užsakant prekes bus taikomas pristatymo mokestis.

Daugiau informacijos apie pristatymo įkainius fiziniams ir juridiniams asmenims rasite skiltyje Prekių pristatymas.

Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis: elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , telefonu +370 5 2532255.

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.