Finansavimas

Sėkmingai bendradarbiaudami su geriausiomis lizingo bendrovėmis, galime pasiūlyti įvairius finansavimo būdus įsigyjant mūsų siūlomą įrangą. Tai puiki galimybė greitai įsigyti pageidaujamą įrangą neturint pakankamai ar neįšaldant apyvartinių lėšų.

Kodėl verta rinktis lizingą?

  1. Paprastas, operatyvus ir patogus finansavimo būdas. 
  2. Nereikia papildomo užstato – garantas yra pats turtas. 
  3. Lankstumas – lizingo sąlygas pasirinksite pagal savo finansines galimybes (patogus mokėjimo grafikas, laikotarpis bei pradinė įmoka).
  4. Laisvos apyvartinės lėšos – klientas neįšaldo savo apyvartinių lėšų.
  5. Galimybė efektyviai paskirstyti savo lėšas – mokėdami lizingo įmokas kas mėnesį, likusias pajamas galėsite investuoti priklausomai nuo Jūsų poreikių. 
  6. Galimybė naudotis turtu dar nesumokėjus visos jo kainos – nelaukiant, kol bus sukaupta visa suma.


Finansinis lizingas
– tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku. Dažniausiai finansinis lizingas yra ilgalaikis sandoris. Išsinuomotas turtas įtraukiamas į kliento balansą ir klientas skaičiuoja jo nusidėvėjimą.

Veiklos nuoma – tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iki nustatyto termino. Klientas per sutarties laikotarpį moka nuomos įmokas, o pasibaigus sutarčiai, klientas gali pasirinkti: grąžinti turtą lizingo bendrovei, pratęsti nuomos sutartį ar sudaryti sutartį naujam turtui. Nuomos įmokos traukiamos į įmonės sąnaudas.

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , telefonu +370 5 2532255  ir Jums pageidaujant mes suteiksime išsamesnę informaciją apie finansavimo sprendimus.

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.