Komerciniai automatiniai kavos aparatai

FJB Lithuania, bendradarbiaudama su šveicarų gamintoju Egro Coffee, siūlo kavos aparatus, kurie gali būti valdomi tiek spalvotu lietimui jautriu ekranu, tiek paprastais mygtukais. Galima naudoti šviežią ar sausą pieną, šokolado miltelius bei užprogramuoti iki 48 įvairių gėrimų. Tai pilnai automatizuoti kavos aparatų sprendimai, kurie leis pagaminti iki 500 puodelių cappuccino bei espresso, 300 puodelių latte per valandą.

Rūšiuoti pagal: orderby Rodyti po:

Egro Zero Quick-Milk NMS automatinis kavos aparatas

Šveicariškos kokybės EGRO Zero Quick-Milk pasižymi aukšto lygio pieno sistema, leidžiančia suplakti švelnią cappuccino ar latte pieno putą. Puikiai tinka greito maitinimo įstaigoms ir nedideliems biurams.
 

Egro Zero Pure-Coffee automatinis kavos aparatas

Šveicariškos kokybės, EGRO ZERO sukurtas specialiai vietoms su vidutiniu kasdieniu suvartojimu ir skirtas visiems, norintiems pasiūlyti savo klientams profesionalios kokybės ekspreso kavos produktus.
 

Egro One Touch Pure-Coffee automatinis kavos aparatas

Puikaus kompaktiško dizaino, ir pažangiausių technologijų, pilnai automatizuotas aparatas , puikiai tiks greito maitinimo įstaigoms, restoranams, kavinėms.
 

Egro One Touch Quick Milk automatinis kavos aparatas

Puiki kava kiekvieną kartą, neįtikėtinai kompaktiškas, puikaus dizaino ir ergonomiškai pažangių technologijų: naujasis EGRO ONE TOUCH QUICK MILK pilnai automatizuotas kavos aparatas, tai naujasis etalonas savo klasėje.

Egro One Touch Top Milk automatinis kavos aparatas

Ekstremaliai lankstus, rafinuoto dizaino ir pilnai automatizuotas, EGRO One Touch Top Milk puikiai tinka greito maitinimo įstaigoms ir dideliems biurams.
 

Egro Two Touch Top-Milk XP NMS automatinis kavos aparatas

EGRO Two Touch Top-Milk XP NMS aparatas tai idealus sprendimas suteikiantis nuoseklumą, bei kokybę, kiekviename puodelyje. Sensorinis ekranas leidžia pasirinkti iki 96 skirtingų produktų.
 

Egro Quick-Milk šaldytuvas

Tai šaldytuvas, pasižymintis mažesniais išmatavimais. Jo korpusas pagamintas iš lengvų, bet atsparių medžiagų, įstatytos nerūdijančio plieno durys. Talpa – 4 litrai, todėl Quick-Milk šaldytuvas yra puikus sprendimas pieno laikymui praktišku būdu.
 
 

Kavos aparatas “Egro Next Touch Coffee”

Stilingas „Egro Next Touch Coffee“ – tai tobulai sumalta ir paruošta šviežia kava nuo pupelių iki puodelio.
Naujiena

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.