Karšti gėrimai, arbata

Siūlome Jums itin platų karštų gėrimų asortimentą: nuo įvairiausio skonio arbatų iki karštų vaisinių Hot Apple gėrimų bei indiškų prieskoninių chai gėrimų.

Cosy arbatos - tai ekologiška arbatų linija, pasižyminti nauju, išskirtiniu ir puikiu skoniu, kuris tikrai pradžiugins Jūsų klientą. Cosy siūlo paragauti net 9 skirtingų skonių arbatų.

Puro arbatos - arbatos ekspertai visame pasaulyje atrinko geriausias arbatos rūšis, taigi Puro Fairtrade arbatos įtiks net ir išrankiausiam arbatos mėgėjui.

 

Hot Apple gėrimai pagaminti pagal originalų kanadiečių receptą ir gali tapti puikia alternatyva kavai, arbatai ar karštam šokoladui. Gėrimai papildyti vitaminu C, be kofeino, dirbtinių skonį suteikiančių medžiagų ir dažiklių. Rinkitės iš keturių nuostabių Hot Apple skonių: klevų, obuolių, spanguolių, kriaušių.


Taip pat Jums siūlome atrasti indiškus arbatos gėrimus chai su medumi, vanile ar egzotiškais prieskoniais. Šis gėrimas puikiai Jus sušildys, todėl rekomenduojame jį tiems, kam reikia poilsio, energijos ar lašelio laimės. Chai savo klientams galėsite pasiūlyti ištisus metus – tiek karštą, tiek ir šaltą. Rinkitės net iš trijų gerai pasaulyje žinomų gamintojų: David Rio, Zuma ir Drink Me Chai.

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.