Blendtec plaktuvai

Lyginant panašaus galingumo plaktuvus yra keletas išskirtinumų. Rinkoje yra panašių plaktuvų variklio galia, bet ne plakimo kokybe, greičiu ir ilgaamžiškumu. Kad ir koks galingas variklis bebūtų, plakimo kokybė ir greitis priklauso dar ir nuo ąsočio inžinerinių sprendimų. Blendtec ašmenys yra labai platūs (9 cm pločio), stori (3 mm storio) ir ašmenų galiukai užlenkti 90ᵒ kampu (1 cm į viršų), ašmenų storis reikalingas dėl jų užlenkimo į viršų ir tvirtumo, platumas reikalingas ingredientų prisiglaudimui prie peilių, sukimosi metu traiškymo paviršius „paauga“ iki 1 cm. Tokiu ąsočio gamybos sprendimu (platumu ir išlenkimu) yra pasiekiami sudėti kieti ir minkšti ingredientai, kurie užstringa ir pakimba pas kitus gamintojus. Pvz. Kitiems gamintojams naudojant piltuvėlio formos ąsočius ir siaurus ašmenis prireiks laiko, kol pasieks ingredientus, papildomų grūdimų, smūgių, kad ingredientai paliestų ašmenų zoną ir, aišku, ilgo plakimo, nuo kurio kokteilio temperatūra pakyla, priešingai Blendtec sparnai greitai pasiekia sudėtus ingredientus, traukia į save maišymo procesą, keturios ąsočio sienelės stabdo verpetą ir verčia viską ant ašmenų. Tai vyksta labai greitai ir pasiekiamas vientisas kokybiškas plakimo rezultatas. Blendtec ąsočio ašis su varikliu susijungia titaninėmis jungtimis ir jungtys susileidžia labai giliai viena į kita 1,5 cm, tam, kad kaip lenkti sparnai užkliūna už kietų ingredientų, nepakryptų ir jo neišbalansuotų, taip energija perduodama maksimaliai tiesiai. 

Numeskite svorio! Jauskitės fantastiškai. Mokykite sveikų įpročių, praplėskite kulinarines ribas ir dalinkite meilę. Plakant plaktuvu vaisius ir daržoves yra išsaugomos maistinės medžiagos ir vitaminai, kurie prarandami spaudžiant sultis sulčiaspaude. Šis plaktuvas susmulkins net sėklas, grūdus, stiebus, vaisių šerdis ar kavos pupeles. Kremai bus mielesnis, žali kokteiliai gardesni ir gyvo maisto patiekalai kokybiškesni. Universalūs, kompaktiški, lengvai valomi ir ilgaamžiai Blendtec plaktuvai.  

Išsamesnę informaciją apie Blendtec plaktuvus galite gauti susisiekę su mumis - mielai padėsime išsirinkti ir padovanosime puikią receptų knygą. FJB Lithuania yra oficialus ir vienintelis Blendtec plaktuvų importuotojas ir autorizuotas techninis centras Lietuvos ir Latvijos teritorijoje.

                                                                            

Rūšiuoti pagal: orderby Rodyti po:
453.72 €

Kaina be PVM

Blendtec Total namų plaktuvas su 1 WildSide indu (juodas)

Garantija 8 metai*. Kaina 549.00 EUR su PVM.
Naujiena
 
453.72 €

Kaina be PVM

Blendtec Total namų plaktuvas su 1 WildSide indu (baltas)

Garantija 8 metai*. Kaina 549.00 EUR su PVM.
Naujiena
 
453.72 €

Kaina be PVM

Blendtec Total namų plaktuvas su 1 WildSide indu (raudonas)

Garantija 8 metai*. Kaina 549.00 EUR su PVM.
 
495.04 €

Kaina be PVM

Blendtec Designer 625 namų plaktuvas su 1 WildSide indu (juodas)

Garantija 8 metai*. Kaina 599.00 EUR su PVM.
 
 
 
575.00 €

Kaina be PVM

453.72 €

Blendtec EZ 600 komercinis plaktuvas su 1 FourSide indu

Kaina 549.00 EUR su PVM

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.