Naujienos

Atsinaujinęs ZUMA prekinis įvaizdis

Naujas indelis, maišelis ir dar platesnis asortimentas. Visą žiemą įtemptai dirbusi ZUMA, grįžo su nauju įvaizdžiu ir dar geresne kokybe. Kiekviena karšto šokolado pakuotė aiškiai nurodo procentinį kakavos kiekį kiekviename mišinyje.

Dar platesnis kakavos mišinių pasirinkimas, kurių sudėtyje yra nuo 25 iki 100% kakavos. Taip pat asortimente yra ir ekologiškos sąžiningos prekybos (fairtrade) kakavos.

Natūrali kakava iš Peru! Susijungusi su Naranjillo Co-operative , Tingo Marijoje,Peru, pristato Jums natūralią 100% kakavą. Kavos pupelės perkamos iš Co-operative - tai reiškia geresnes pupeles Jums ir geresnes kainas bei prekybos sąlygas Peru gyventojams.

Nuostabūs padažai !

Iš Sweetbird  į ZUMA!  Naujos padažų pakuotės – tie patys puikūs padažai.  

Tamsaus šokolado padažas –turtingas, tamsus ir gardus, tinkantis daugelio gėrimų gamyboje – nuo karšto šokolado ar mocha kavos iki frappe kavos ar pieno kokteilio. Taip pat atrodo nuostabiai dekoruojant  Jūsų gėrimus.

Karamelinis padažas – sviestinių irisų skonis, turtingas, auksinis karamelinis padažas tiks visiems gėrimams. Ypač tiks ruošiant karamelinę latte kavą ar dekoruojant kitus gėrimus.

Baltojo šokolado padažas- saldus, kreminis ir tinkantis plačiam karštų ir šaltų gėrimų asortimentui – nuo mocha ir karšto šokolado iki pieno kokteilio ar frappe.

 

Spalvotieji šokoladiniai lęšiai

Naujieji ZUMA pabarstukai - žaismingi ir nuostabaus skonio. Tyrimo duomenimis, klientai tikisi gauti kažką ypatingesnio, nei tik gėrimą. Jie nori ne tik sojos ar pieno produktų. Jie ieško tų ypatingų potėpių, mėgaudamiesi savo gėrimu. Jūsų ir klientų džiaugsmui, mes turime šešių skirtingų rūšių pabarstukus.

Saldi prieskoninė meilė

Nauja ZUMA CHAI pakuotė, tačiau tas pats tobulas skonis. Chai, tai nacionalinis gėrimas – kuriuo mėgaujamasi kiekvienuose namuose, parduoda kiekvienoje gatvėje ir patiekiama  kiekvienoje parduotuvėlėje.

Geriama, kaip arbata plikyta su karštu vandeniu, ar kaip chai  latte su plikytu pienu, apibarstant cinamonu. Puiki alternatyva tradicinei arbatai ar kavai.

Klientai tikisi Jūsų meniu rasti Chai – tad nepamirškite užsisakyti savo pakuotę!

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.