Naujienos

Cossiga vitrinos – priverčia maistą atrodyti nuostabiai!

Turite kavinę, kavos krautuvėlę ar restoraną? Norite savo siūlomus užkandžius bei konditerinius gaminius pateikti klientams pačiu patraukliausiu būdu? Turime Jums puikų sprendimą – Cossiga vitrinas.

Cossiga vitrinos – tai idealus sprendimas norintiems maistą klientams pasiūlyti bei pateikti patraukliai. Jų šiuolaikiškas dizainas, tvirta konstrukcija, puikiai išlaikoma temperatūra bet kurioje lentynoje bei ilgaamžiškumas suteikia galimybę užkandžius, gėrimus ar konditerijos gaminius laikyti ne tik patikimoje vietoje, bet ir juos pateikti gražiai – kokybiškų stiklinių sienų pagalba maistas bus matomas iš visų pusių. Taigi tai tikrai geriausias spendimas, kuris tiks kiekvienoje kavinėje, restorane, kavos ar konditerijos krautuvėlėse.

Tačiau visi šie minėti Cossiga vitrinų privalumai nėra tik tuščios pagyros. FJB ištikimas ir ilgalaikis klientas – Coffee Inn kavinių tinklas  –  visose Baltijos šalyse naudojasi būtent  Cossiga vitrinomis, atkeliavusiomis tiesiai iš Naujosios Zelandijos. Kavinių vadovai bei baristos patenkinti šiomis vitrinomis: jos modernios, gražios, skoningos, o taip pat patikimos bei patvarios. Coffee Inn kavinių tinklas džiaugiasi įsigiję būtent Cossiga vitrinas, - tai ilgalaikė investicija į kokybišką ir patikimą įrangą.

Taigi, jei planuojate atidaryti kavinę, restoraną ar krautuvėlę, o gal mąstote atnaujinti jau turimas patalpas bei norite klientams siūlomus užkandžius ar konditerijos gaminius pateikti moderniai, estetiškai ir patraukliai, siūlome Jums įsigyti Cossiga vitrinas. Juk investicija į gerą ir patikimą produktą atsiperka su kaupu!

              

Daugiau informacijos apie vitrinas: http://cossiga.com/

 

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.