Įmonės aprašymas

Sėkmingai dirbanti Baltijos regione, įmonė FJB Lithuania yra vienintelė oficiali didmenininkė šio regiono šalyse, siūlanti specializuotų maisto produktų asortimentą maisto išsinešimui (take away) segmentui  ir specializuotos įrangos asortimentą HoReCa sektoriui.

FJB padaliniai siūlo:

  • platų specializuotų mišinių asortimentą šaltų ir karštų gėrimų ruošimui;
  • aukščiausios kokybės kavą ir kavos pupeles, kavos aparatus biurams, namams ar kavinėms, restoranams;
  • profesionalią įrangą ir vienkartines pakuotes kavinėms, prekiaujančioms gėrimais bei maistu išsinešimui;
  • konsultacijas ir meniu sukūrimą.


Įranga

FJB Lithuania siūloma įranga –  tai išlaidas ir Jūsų laiką taupantys sprendimai, naujausios bei pažangiausios technologijos ir inovacijos, užtikrinančios aukščiausius rezultatus bei leidžiančios pasiekti sėkmingos veiklos ir nepriekaištingo klientų aptarnavimo. FJB Lithuania dirba su pasaulinio lygio tiekėjais, kurie garantuoja siūlomos įrangos kokybę ir patikimumą. Didžiajai daliai parduodamos ir siūlomos įrangos FJB turi išskirtines platintojo teises bei frančizės sutartis Baltijos regione.


Gėrimai

FJB Lithuania viena iš veiklos krypčių – įvairių maisto išsinešimui (take away) segmentui skirtų gėrimų pasiūla: nuo įvairiausių sirupų, padažų, mišinių iki aukščiausios kokybės kavos pupelių. Parduodami gėrimai pasižymi ne tik aukšta kokybe, išskirtinumu, bet ir natūralumu – tai dar vienas labai svarbus veiksnys pasirenkant tiekėjus ir įtraukiant naujus produktus į asortimentą.  Dauguma siūlomų prekių savo sudėtyje neturi dirbtinių dažiklių, skonį reguliuojančių medžiagų, genetiškai modifikuotų produktų, yra tinkamos vegetarams. Didelis tiekėjų ir prekinių ženklų sąrašas leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti išskirtinį ir tik jo poreikiams pritaikytą gėrimų asortimentą. Kokybiška produkcija ir išskirtinumas yra tai, kas užtikrina pelningo verslo veiklą, todėl FJB Lithuania dirba su nemažą patirtį turinčiais, gerai pasaulyje žinomais tiekėjais, kurie savo produktais aprūpina ir McDonald‘s, Starbucks, KFC, Costa Coffee bei kitus.

Idėjos

FJB Lithuania gali pasiūlyti ir pilną koncepcijos sukūrimą Jūsų verslui. Bendradarbiaudama su gerai pasaulyje žinomais verslo partneriais įmonė per ilgą laiką sukaupė daugybę informacijos bei idėjų kuriant verslą, todėl gali pasiūlyti platų spektrą konsultacinių paslaugų: nuo pilno gėrimų išsinešimui meniu sukūrimo iki patarimų, kurie leis pasirinkti geriausius Jūsų verslui reikalingus sprendimus bei kuo efektyviau jas panaudoti.

Facebook

FJB Lithuania, UAB

Rodūnios kelias 34, LT-02187, Vilnius
Telefonas +370 5 2532255
El.p.: office@fjb.lt
Prekių užsakymas: orders@fjb.lt
Servisas: support@fjb.lt

Įmonės kodas: 300892634
PVM kodas: LT 100003498611

Darbo laikas: darbo dienomis 8-17 val.